22. Září 2017     dnes má svátek: Darina

09. 01. 2017

Vážení spoluobčané, od středy 11. ledna 2017 bude svoz komunálního odpadu v naší obci provádět společnost Frýdecká skládka, která vzešla jako vítěz z výběrového řízení. Jelikož se bude jednat o první svoz touto společností, tak se na vás obracíme se žádostí, abyste v den svozu komunálhího odpadu nachystali popelnice na viditelná místa k příjezdovým komunikacím a vyhnuli se tak potížím s nevyvezením odpadu. Případné problémy při svozu hlaste ihned na obecní úřad Metylovice na tel. číslo 558 686 129. Pravidelný 14-ti denní cyklus svozu komunálního odpadu (každý sudý týden ve středu) zůstává nezměněn.

Obecní úřad Metylovice nechal pro příznivce bruslení připravit u kravína na dolním konci ledovou plochu. Zabruslit si můžete každý den a to i ve večerních hodinách - areál je osvětlený a na místě jsou i lavičky na přezouvání či odpočinek.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 14. ledna přivítají naše ženy soupeřky z TJ Palkovice. 1. zápas v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.