21. Srpen 2017     dnes má svátek: Johana

08. 01. 2017

Metylovská Schola a Otec Bronislav srdečně zvou na 18. cestu do Betléma v neděli 8. ledna 2017. Začátek je v 17.00 hod. v kostele v Metylovicích. Na cestu vezměte teplé oblečení a obuv a taky svítilnu.

Vážení spoluobčané, od středy 11. ledna 2017 bude svoz komunálního odpadu v naší obci provádět společnost Frýdecká skládka, která vzešla jako vítěz z výběrového řízení. Jelikož se bude jednat o první svoz touto společností, tak se na vás obracíme se žádostí, abyste v den svozu komunálhího odpadu nachystali popelnice na viditelná místa k příjezdovým komunikacím a vyhnuli se tak potížím s nevyvezením odpadu. Případné problémy při svozu hlaste ihned na obecní úřad Metylovice na tel. číslo 558 686 129. Pravidelný 14-ti denní cyklus svozu komunálního odpadu (každý sudý týden ve středu) zůstává nezměněn.

Obecní úřad Metylovice nechal pro příznivce bruslení připravit u kravína na dolním konci ledovou plochu. Zabruslit si můžete každý den a to i ve večerních hodinách - areál je osvětlený.