23. Listopad 2017     dnes má svátek: Klement

30. 11. 2016

Klub seniorů oznamuje, že valná hromada klubu seniorů proběhne ve čtvrtek 1. prosince od 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti. Možná přijde i anděl s čertem, proto přineste s sebou menší dárečky.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 3. prosince. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Sdružení rodičů srdečně zve na vánoční jarmark, který se koná v pátek 2. prosince od 14.00 do 16.00 hod. ve vestibulu základní školy. Výtěžek poputuje na Základní kynologickou organizaci ve Frýdlatně n. O., na pejsky, kteří se účastnili programu na dětském dni.

Kulturní výbor OÚ Metylovice zve na předvánoční jarmark spojený s mikulášskou nadílkou v sobotu 3. prosince 2016 od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti. V programu, mimo jiné, vystoupí děti základní a mateřské školy, LED a UV show Histerky a další. Je připraveno bohaté občerstvení.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů. V sobotu 3. prosince přivítají naši muži soupeře z SK Slezan Orlová. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.

V tělocvičně byly nalezeny klíče. Tyto klíče jsou uloženy na obecním úřadě.