23. Září 2017     dnes má svátek: Berta

28. 11. 2016

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 30. listopadu.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 3. prosince. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Sdružení rodičů srdečně zve na vánoční jarmark, který se koná v pátek 2. prosince od 14.00 do 16.00 hod. ve vestibulu základní školy. Výtěžek poputuje na Základní kynologickou organizaci ve Frýdlatně n. O., na pejsky, kteří se účastnili programu na dětském dni.

Kulturní výbor OÚ Metylovice zve na předvánoční jarmark spojený s mikulášskou nadílkou v sobotu 3. prosince 2016 od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti. V programu, mimo jiné, vystoupí děti základní a mateřské školy, LED a UV show Histerky a další. Je připraveno bohaté občerstvení. Nabízíme místním podnikatelům a výrobcům možnost prodeje a propagace svých produktů. Zahájení prodeje v sobotu od 14.00. Prodejní stánek zajistí Obec Metylovice. Nutno svou účast telefonicky nahlásit do 28. 11. 2016 na obecní úřad Metylovice, telefonní číslo 558 686 129. Rodiče si již mohou vyzvednout, nejpozději do středy 30.listopadu do 12.00 hod., pro své děti lístečky pro mikulášský balíček.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů. V sobotu 3. prosince přivítají naši muži soupeře z SK Slezan Orlová. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.