29. Květen 2017     dnes má svátek: Maxmilián

16. 11. 2016

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v pátek 18. listopadu nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Sběr bio odpadu proběhne v sobotu 19.listopadu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 19. listopadu. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Srdužení rodičů srdečně zve na výtvarný podvečer, který se koná ve čtvrtek 24.11. v 17 hod. v jídelně základní školy. Výtvarný materiál a občerstvení je zajištěno. Výrobky se budou prodávat na vánočním jarmarku dne 2.12. od 14té do 16té hodiny a následně 3.12. na obecním vánočním jarmarku. Výtěžek poputuje do Základní kynologické organizace ve Frýdlantu nad Ostravicí, na pejsky, kteří předvedli své dovednosti na Dětském dni. Na všechny se moc těšíme,

Kulturní výbor OÚ Metylovice zve na předvánoční jarmark spojený s mikulášskou nadílkou v sobotu 3. prosince 2016 od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti. V programu, mimo jiné, vystoupí děti základní a mateřské školy, LED a UV show Histerky a další. Je připraveno bohaté občerstvení. Nabízíme místním podnikatelům a výrobcům možnost prodeje a propagace svých produktů. Zahájení prodeje v sobotu od 14.00. Prodejní stánek zajistí Obec Metylovice. Nutno svou účast telefonicky nahlásit do 28. 11. 2016 na obecní úřad Metylovice, telefonní číslo 558 686 129. Rodiče si již mohou vyzvednout, nejpozději do 25.11., pro své děti lístečky pro mikulášský balíček.

V čekárně MUDr. Kajnarové bylo nalezeno dámské sako. Toto sako je uloženo na obecním úřadě.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů. V sobotu 19. listopadu přivítají naši muži soupeře z JT Sokol Palkovice. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.