26. Červen 2017     dnes má svátek: Adriana

07. 11. 2016

Sběr bio odpadu proběhne v sobotu 12. listopadu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice ve spolupráci o obecním úřadem zvou v sobotu 12. listopadu na tradiční metylovský krmáš. Program začíná od 14.00 hod. před sokolovnou, kdy můžete posedět s harmonikářem, je zajištěn prodej domácích zabíjačkových výrobků, koláčů a dalšího občerstvení, pro děti i dospělé je připraveno kološtěstí. Od 19.00 hod. pak začíná taneční zábava se skupinou METEOR. V programu můžete shlédnout tradiční krmášový tanec Žabák, je připravena tombola, občerstvení. Vstupné je 50,- Kč a vstupenky jsou slosovatelné. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Sdružení rodičů vyhlásilo soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. Soutěž začala 15.září a končí 15.listopadu. Vyhlášení vítězů bude 30. listopadu. Nasbírané kaštany a žaludy můžou děti odevzdávat ve svých třídách ve škole i školce. Vítězná třída dostane velkou sladkou odměnu."