28. Červenec 2017     dnes má svátek: Viktor

31. 10. 2016

Další odvoz popelnic bude ve středu 2. listopadu.

Sběr bio odpadu proběhne v sobotu 5. listopadu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Další setkání členů klubu seniorů proběhne ve čtvrtek 3. listopadu v 15.00 hod.v muzeu Konňské nebe - prohlédneme si výstavu obrazů Marcely Brodové a jejich posluchačů.

Sdružení rodičů, ve spolupráci s základní školou Metylovice, zve všechny děti a jejich rodiče na Halloween párty, která se koná ve čtvrtek 3. listopadu 2016. Sraz je v 16.30 hod. v základní škole. V cíli strašidelné stezky Vás bude čekat vystoupení skupiny Keltik a diskotéka pro strašidla. Občerstvení zajištěno.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice ve spolupráci o obecním úřadem zvou v sobotu 12. listopadu na tradiční metylovský krmáš. Program začíná od 14.00 hod. před sokolovnou, kdy můžete posedět s harmonikářem, je zajištěn prodej domácích zabíjačkových výrobků, koláčů a dalšího občerstvení, pro děti i dospělé je připraveno kološtěstí. Od 19.00 hod. pak začíná taneční zábava se skupinou METEOR. V programu můžete shlédnout tradiční krmášový tanec Žabák, je připravena tombola, občerstvení. Vstupné je 50,- Kč a vstupenky jsou slosovatelné. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru žen. V sobotu 5. listopadu přivítají naše ženy soupeřky z TJ Frenštát p. Radhoštěm. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na poslední podzimní fotbalové utkání mužů. V neděli 6. listopadu hrají muži od 14.00 hod. s Baškou. Utkání se hraje na domácím hřišti.