17. Listopad 2017     dnes má svátek: Mahulena, Den boje studentů za svobodu a demokracii (1989)

19. 10. 2016

Sběr bio odpadu proběhne v sobotu 22. října od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad zve na divadelní představení s názvem "Pravda o zkáze Titaniku" v pátek 21. října v 19.00 hod. v kinosále v Metylovicích. Dílo Františka Ringo Čecha odehraje Divadlo nadšených amatérů z Frýdku-Místku. Vstupné 50,- Kč.

Občanské sdružení Koňské nebe a obecní úřad Metylovice zvou na výstavu Marcely Brodové a posluchačů její výtvarné školy pro dospělé s názvem Barevný svět a rodné Metylovice. Výstava bude otevřena v muzeu slavnostní vernisáži v neděli 23. října v 15.30 hod. a potrvá do 27. listopadu 2016.

Studénka drůbež bude v sobotu 22. října, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev a stáří, chovné kohouty, krmné směsi pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež. Dále nabízí brambory k uskladnění žluté Impala 7,- Kč/kg, červené Rosara 8,- Kč/kg, cibule na sukladnění žlutá 10,- Kč/kg, cibule červená 18,- Kč/kg, česnek konzumní 120,- Kč/kg, česnek sadbový 200,- Kč/kg, dále pak zelí krouhané, zelí hlávkové, jablka Rubín, Šampion a Golden, ořechy loupané i celé a další.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru žen ve volejbalu. V sobotu 22.října hrají naše ženy se soupeřkami z TJ Sokol Frýdek-Místek. Začátek zápasu je v 9.00 hod. v domácí tělocvičně.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalového utkání mužů a žáků. V neděli 23. října hrají žáci v 11.30 hod. s Raškovicemi. Muži hrají rovněž v neděli 23. října od 14.00 hod. s Vojkovicemi. Oba zápasy se hrají na domácím hřišti.