24. Září 2017     dnes má svátek: Jaromír

19. 09. 2016

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Další pravidelný odvoz odpadu je ve středu 21. září.

Sběr bioodpadu proběhne v sobotu 24. září od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Sdružení rodičů vyhlásilo soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. Soutěž začala již 15. září a končí 15. listopadu. Vyhlášení vítězů bude 30. listopadu. Nasbírané kaštany a žaludy mohou děti odevzdávat ve svých třídách ve škole i školce. Vítězná třída dostane velkou sladkou odměnu.

Skupina Ptačoroko a Tenisový klub Karlický pořádá v neděli 25. září, v rámci Bluegrass theatre Metylovice, hudební odpoledne od 16 hodin v areálu za školou. Zahraje domácí bluegrassová kapela Ptačoroko se svými hosty Karmelot - folková skupina Frýdlant n.O., Metylovice a Palkovice a další. Vstupné je 80,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na první utkání krajského přeboru žen. V sobotu 24. září hrají naše ženy s VK Raškovice. Začátek prvního utkání je v 10.00 hod. v domácí tělocvičně.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalového utkání mužů a žáků. V neděli 25. září hrají žáci ve 13.30 s Vojkovicemi-Dobraticemi. Muži hrají rovněž v neděli 25. září od 16.00 hod. s Oldřichovicemi. Oba zápasy se hrají na domácím hřišti.