17. Listopad 2017     dnes má svátek: Mahulena, Den boje studentů za svobodu a demokracii (1989)

14. 09. 2016

Klub seniorů oznamuje, že další setkání členů klubu seniorů bude ve čtvrtek 15. září v 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti, budeme smažit placky. vše potřebné zajistí organizační tým.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 16. září bude uzavřena místní knihovna.

Sběr bioodpadu proběhne v sobotu 17. září od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 19. září v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Sdružení rodičů zve všechny děti ze základní a mateřské školy a jejich rodiče na páteční výlet do Baděnovic. Sraz je v pátek 16.9. ve 13,30 hodin před Základní školou. Více informací najdete na plakátcích ve škole a školce. Na všechny se moc těšíme ! Vaše sdružen rodičů.

Kamenictví Holiš ze Zubří oznamuje, že bude v pátek 16. září, v době do 10.00 do 10.30 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalového utkání mužů. V sobotu 17. září hrají muži další zápas v Chlebovicích. Utkání začíná ve 16.00 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, pořádá v sobotu 17. 9 2016 noční turnaj starých gard. Turnaj začíná v 18 hodin na fotbalovém hřišti v Metylovicích za účasti družstev TJ Sokol Fryčovice, TJ Durman Staré Město, Lhotka a domácí SK Metylovice. Předpokládané finále cca ve 23 hodin. Zve stará garda Metylovic