26. Červen 2017     dnes má svátek: Adriana

22. 08. 2016

Obecní úřad oznamuje, že další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 24. srpna.

Dětská lékařka MUDr. Kučerová z léčebny oznamuje, že v úterý 23. srpna nebude odpodední ordinace z důvodu čerpání dovolené.

Kamenictví Holiš oznamuje, že bude v pátek 26. srpna, v době od 10.00 do 10.30 hod., na místním hřbitově přijímat obejdnávky na kamenické práce.

Sběr bio odpadu bude v sobotu 27. srpna od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na 62. ročník Memoriálu Miloše Čupy a Mirka Bílka v neděli 28. srpna. Turnaj začíná na antukových kurtech u fotbalového hřiště v 9.00 hod. I letos se budou prodávat koláče, proto neváhejte a přijďte povzbudit naše borce v jejich úsilí.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další kolo fotbalového zápasu mužů. V pátek 26. srpna hrají naši muži s Palkovicemi. Zápas na domácím hřišti začíná v 17.30 hod.

Spolky Ptačoroko a Tenisový klub Karlický pořádají v pátek 2. září další Bluegrass Theatre Metylovice. V programu se představí domácí bluerassová kapela Ptačoroko a legendární brněnská kapela Poutníci, která slavila již 45 let své existence. Akce se koná v areálu za školou a vstupné je 120,- Kč.

V sobotu 3. 9. 2016 pořádá Obec Metylovice Den obce na fotbalovém hřišti, se začátkem ve 14.00 hod. V bohatém programu se představí děti z místní základní a mateřské školy, klauni na volné noze, Smoukmen, cimbálová muzika Lipka, k tanci i poslechu zahraje Jiří schelinger revival a Krakatit. Rovněž budou připraveny atrakce pro děti. V rámci této akce nabízíme místním podnikatelům a výrobcům možnost prodeje a propagace svých produktů. Zahájení prodeje v sobotu od 14.00. Stánek si prodávající zajistí sám. Nutno svou účast telefonicky nahlásit na místním OÚ na tel. č. 558 686 129 do 26. 8. 2016. Prodejce hradí poplatek 100 Kč.