20. Červenec 2017     dnes má svátek: Ilja

25. 07. 2016

Další pravidelný odvoz popelnic je ve středu 27. července.

Studénka drůbež nabízí bude v úterý 26. července, v době od 9:45 do 10:00 hod,. před obecním úřadem prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, housata, káčata, husokačeny, perličky, brojlery, roční slepice, indické běžce, kuřice kalimera a holokrčky, měsíční husy kus za 220 Kč. Dále také nabízí krmné směsi pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež, cibuli, česnek, brambory, nakládačky a další zeleninu a ovoce.

V sobotu 30. července 2016, od 10.00 do 12.00 hod., proběhne v areálu bývalého horního kravína, sběr bio odpadu.

Tenisový klub Karlický a spolek Ptačoroko Vás zve na hudební akci "Otevření Bluegrassového divadla", která se koná v pátek 29. července v 18.00 hod. va areálu za školou. Domácí kapela Ptačoroko uvítá špičkovou evropskou kapelu G-runs´n Roses s hostem Petrem Brandejsem. Na všechny zájemce o americkou lidovou hudbu i moderní evropský bluegrass se těší pořadatelé.

Obecní úřad Lhotka Vás zve na koncert skupin 432 Hz, MIRAI a Žárovky. Koncert se uskuteční v sobotu 30. července v areálu u školy ve Lhotce. vstupenky můžete zakoupit v předprodeji ve Lhotce na obecním úřadě a v restauraci U Fandy, v prodejně květin v Kozlovicích a v potravinách Fulneková v Metylovicích. Cena vstupenky v předprodeji je 100,- a na místě 150,- Kč.

V sobotu 3. 9. 2016 pořádá Obec Metylovice Den obce na fotbalovém hřišti v Metylovicích. Nabízíme místním podnikatelům a výrobcům možnost prodeje a propagace svých produktů. Zahájení prodeje v sobotu od 14.00. Stánek si prodávající zajistí sám. Nutno svou účast telefonicky nahlásit na místním OÚ na tel. č. 558 686 129 do 26. 8. 2016. Prodejce hradí poplatek 100 Kč.