24. Září 2017     dnes má svátek: Jaromír

27.06.2016

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

V pátek 1. a v sobotu 2. července proběhne v areálu bývalého horního kravína sběr velkoobjemového odpadu. Odpad zde můžete odložit v pátek od 14.00 do 18.00 hod. a v sobotu od 08.00 do 12.00 hod. V sobotu můžete rovněž, v době od 10.00 do 12.00 hod. odložit bio odpad.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že do 1. července 2016, včetně, má dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

MUDr. Berská, dětská lékařka z léčebny, oznamuje, že v době od 30. 6. do 8. 7.2016 bude mít dovolenou. V případě nemoci se obraťte na zastupujícího lékaře MUDr. Šenšela z Frýdlantu n. O. MUDr. Šenšel ordinuje denně od 8.00 do 12.00 hod.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás srdečně zve na 50. ročník pohárové soutěže hasičských družstev, která je zároveň 4. kolem Moravskoslezské ligy v požárním útoku 2016. Soutěž se koná v sobotu 2. července od 13.00 hod. na fotbalovém hřišti v Metylovicích. Přijďte podpořit naše závodníky. Zvou hasiči z Metylovic.

Sdružení rodičů zve všechny děti, navštěvující základní a mateřskou školu v Metylovicích, na dětský den plný her, vystoupení a atrakcí, který se koná ve středu 29. června v dopoledních hodinách na fotbalovém hřišti.

Společnost Bláža steel oznamuje, že provádí výkup a bezplatný odtah nepojízdných vozidel, autovraků, osobních i nákladních, včetně protokolu o ekologické likvidaci. Nabízí zajímavé výkupní ceny. Více informací získáte na webových stránkách www.vykupautovraku.com, na telefonu 777 321 587 nebo na bezplatné telefonní lince 800 206 206.

Tenisový klub Karlický oznamuje příznivcům tenisu, že na tenisových kurtech za školou je otevřena letní tenisová škola. Prosíme zájemce, aby se přišli domluvit přímo na kurty. Budeme se snažit připravit program pro děti od 5 let i dospělé. Je možno domluvit i dopolední hodiny, pro dospělé doporučujeme podvečerní hodiny. Hraje se až do setmění. Tenisový klub Karlický se těší na Vaši návštěvu.