27. Květen 2017     dnes má svátek: Valdemar

20.06.2016

Pravidelný sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 25. června, v době od 10.00 hod. do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že od 20. čevna do 1. července 2016, včetně, bude mít dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Soukromé kamenictí z Valašského Meziříčí oznamuje, že v úterý 21. června, bude v době od 16.00 do 17.00 hod. na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Soukromé kamenictví Zubří oznumuje, že v pátek 24. června, bude v době do 10.30 do 11.00 hod. na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Společnost Bláža steel oznamuje, že provádí výkup a bezplatný odtah nepojízdných vozidel, autovraků, osobních i nákladních, včetně protokolu o ekologické likvidaci. Nabízí zajímavé výkupní ceny. Více informací získáte na webových stránkách www.vykupautovraku.com, na telefonu 777 321 587 nebo na bezplatné telefonní lince 800 206 206.

Obecní úřad Metylovice žádá občany, aby byli alespoň o nedělích ohleduplní ke svým sousedům a pokud opravdu!!! nemusí, tak aby zbytečně nepoužívali hlučné stroje (sekačku na trávu, křovinořez, motorovou pilu, štěpkovač, brusku aj.) Zkuste dodržovat nepsané zákony. Dbejte zásad slušného chování. Vyhneme se tak společně schvalování nových vyhlášek, které nám mohou později zbytečně znepříjemňovat život.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, pořádá v sobotu 25. 6. 2016 již 14. ročník memoriálu Ondřeje Šprly v kopané starších žáků. Turnaj začíná v 8 hodin na fotbalovém hřišti v Metylovicích za účasti družstev TJ Sokol Ostravice, TJ Janovice, TJ Kysučan Korňa (Slovensko) a domácích Metylovic. Srdečně zvou metylovští fotbalisté.