29. Květen 2017     dnes má svátek: Maxmilián

13.06.2016

Další pravidelný odvoz odpadu je ve středu 15. června.

Obecní úřad oznamuje, že sběr BIO odpadu proběhne, vyjímečně, již v pátek 17. června, v době od 15.00 do 19.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že od 20. čevna do 1. července 2016, včetně, bude mít dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Enduro klub Palkovice, ve spolupráci s obcemi Metylovice, Čeladná, Pstruží, Lhotka a Palkovice, zve na mimořádnou sportovní akci - Mistrovství České republiky v Enduru open - Beskydský pohár 2016, na který je přihlášena řada reprezentantů ČR. Závod terénních motocyklů bude odstartován v sobotu 18. června v 9.00 hod. na louce v Metylovičkách a bude probíhat až do 17.00 hod. Na louce u zastávky "Zámrklí", směrem na Lhotku, bude rychlostní vložka a závodníci pak pojedou na Ondřejník. Terénní vložka bude na Pstruží. Prosíme občany, aby dbali zvýšené opatrnosti, závod bude probíhat za plného silničního provozu. Závodníci budou projíždět po silnici od horního kravína směrem na Lhotku a od myslivecké chaty ke stolářství LUTO na louku v Metylovičkách u rychlostní komunikace. Tam bude hlavní depo závodu. v 19.00 hod. bude vyhlášení výsledků a pak bude následovat hudební večer se skupinou "Vinyl rock." Enduro klub Palkovice se těší na Vašu návštěvu.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: V sobotu 18. června hrají žáci 15.15 hod. v Bašce. Muži hrají v neděli 19. června, a to do 17.00 hod. s Mostama u Jablunkova. Toto utkání se hraje na domácím hřišti.