26. Červen 2017     dnes má svátek: Adriana

01.06.2016

Sdružení rodičů Metyloivce přeje všem dětem všechno nejlepší k jejich dnešnímu svátku.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 3. a v sobotu 4. června proběhne v areálu bývalého horního kravína sběr velkoobjemového odpadu. Odpad můžete odložit v pátek od 14.00 do 18.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. Sbírá se i bioodpadu, a to od 10.00 do 12.00 hod.

Muzeum Kožené město oznamuje, že dnes do 17.00 hod. mají zájemci poslední možnost zakoupt si prodejné exponáty z výstavy rukodělných výrobků.

Ve dnech 31. května až 10. června Vám představí firma GASSOX, zabývající se bezpečnostními systémy proti úniku plynu, jeden z těchto systémů. Tímto pověření pracovníci Vás navštíví přímo ve Vašich domácnostech v době od 11 do 18 hod. a budou viditelně označeni firemní legitimací.

Firma Wincott People hledá muže i ženy do výroby. Nabízí ubytování zdarmy, skvělou mzdu, docházkové bonusy a další finanční odměny. Pro více informací volejte bezplatnou linku 800 400 499. Další informace získáte na WWW.myvaszamestname.cz

Klub seniorů Metylovice připomíná, že další setkání bude ve čtvrtek 2. června v 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti abudem opékat párky. Vše zajistí organizační tým klubu seniorů.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na 25. ročník dortového volejbalového turnaje mládeže, který proběhne V sobotu 4. června od 9.00 hod. na volejbalových kurtech v Metylovicích. Přijďte povzbudit naše hráčky.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: V sobotu 4 června hrají žáci ve 14.30 hod.na Ostravici. Muži hrají v sobotu 4. června v Bašce. Zápas začíná v 17.00 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás u příležitosti oslav 130. výročí založení sboru zve v sobotu 4. června v 10.00 hod. na slavnostní mši svatou v místním kostele. Odpoledne budou oslavy pokračovat od 14.30 hod. u sokolovny. V kinosále bude výstava z historie sboru. Na prostranství u sokolovny vystoupí mažoretky z Příbora, bude vystavena historická i nová hasičská technika, jsou připraveny soutěže pro děti, kološtěstí. Večer předvede světelnou show (šou) skupina Růže draka. K tanci i poslechu do večerních hodin hraje skupina Štístko.