17. Srpen 2017     dnes má svátek: Petra

30.05.2016

Další odvoz popelnic bude ve středu 1. června.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 3. a v sobotu 4. června proběhne v areálu bývalého horního kravína sběr velkoobjemového odpadu. Odpad můžete odložit v pátek od 14.00 do 18.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. Sbírá se i bioodpadu, a to od 10.00 do 12.00 hod.

Muzeum Kožené město oznamuje, že ve středu 1. června od 15.30 do 17.00 hod. mají zájemci poslední možnost zakoupt si prodejné exponáty z výstavy rukodělných výrobků.

Klub seniorů oznamuje, že další setkání se koná ve čtvrtek 2. června 2016 od 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti. Budeme opékat párky. Vše zařídí organizační tým.

Ve dnech 31. května až 10. června Vám představí firma GASSOX, zabývající se bezpečnostními systémy proti úniku plynu, jeden z těchto systémů. Tímto pověření pracovníci Vás navštíví přímo ve Vašich domácnostech v době od 11 do 18 hod. a budou viditelně označeni firemní legitimací.

Firma Wincott People hledá muže i ženy do výroby. Nabízí ubytování zdarmy, skvělou mzdu, docházkové bonusy a další finanční odměny. Pro více informací volejte bezplatnou linku 800 400 499. Další informace získáte na WWW.myvaszamestname.cz

Před sokolovnou byly nalezeny klíče. Tyto klíče jsou uloženy na OÚ.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na 25. ročník dortového volejbalového turnaje mládeže, který proběhne V sobotu 4. června od 9.00 hod. na volejbalových kurtech v Metylovicích. Přijďte povzbudit naše hráčky.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: V sobotu 4 června hrají žáci ve 14.30 hod.na Ostravici. Muži hrají v sobotu 4. června v Bašce. Zápas začíná v 17.00 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás u příležitosti oslav 130. výročí založení sboru zve v sobotu 4. června v 10.00 hod. na slavnostní mši svatou v místním kostele. Odpoledne budou oslavy pokračovat od 14.30 hod. u sokolovny. V kinosále bude výstava z historie sboru. Na prostranství u sokolovny vystoupí mažoretky z Příbora, bude vystavena historická i nová hasičská technika, jsou připraveny soutěže pro děti, kološtěstí. Večer předvede světelnou show (šou) skupina Růže draka. K tanci i poslechu do večerních hodin hraje skupina Štístko.