22. Říjen 2017     dnes má svátek: Sabina

25.05.2016

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 16.00 hod. v hospůdce Na hřišti.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 27. května bude uzavřena místní knihovna.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 28. května proběhne v areálu bývalého horního kravína sběr bioodpadu, a to od 10.00 do 12.00 hod.

Zájezd klubu seniorů se koná ve čtvrtek 26. května. Odjezd autobusu je v 6.30 hod. z dolního konce a dále po zastávkách směrem na Frýdlant.

Muzeum Kožané město v Metylovicích připomíná, že v neděli 29. května je poslední možnost zhlédnout výstavu rukodělných výrobků.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: Dnes v 17.30 hod. hrají žáci s Raškovicemi. V neděli 29. května hrají muži s Chlebovicemi. Zápas začíná v 17.00 hod. Oba zápasy se hrají na domácím hřišti.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás u příležitosti oslav 130. výročí založení sboru zve v sobotu 4. června v 10.00 hod. na slavnostní mši svatou v místním kostele. Odpoledne budou oslavy pokračovat od 14.30 hod. u sokolovny. V kinosále bude výstava z historie sboru. Na prostranství u sokolovny vystoupí mažoretky z Příbora, bude vystavena historická i nová hasičská technika, jsou připraveny soutěže pro děti, kološtěstí. Večer předvede světelnou show (šou) skupina Růže draka. K tanci i poslechu do večerních hodin hraje skupina Štístko.