24. Červen 2017     dnes má svátek: Jan

09.05.2016

Obecní úřad oznamuje, že je již po splatnosti všech místních poplatků a stále mnozí ještě zaplaceno nemají. Obecní úřad žádá ty občany, kteří ještě poplatky nezaplatili, aby své dluhy uhradili, vyhanou se tak vymáhání a exekucím.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 14. května proběhne v areálu bývalého horního kravína sběr bioodpadu, a to od 10.00 do 12.00 hod.

Drůbežárna Prace oznamuje, že bud v úterý 10. května, od 10.30 hod., před OÚ prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170- Kč, roční slepice za 80,- Kč, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky.

Sdružení rodičů srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na zábavné smažení vaječiny, která se koná v sobotu 14.5. v 15 hodin v areálu "Hospůdky na hřišti". Vstupné děti 2 vejce, dospělí 4 vejce. Můžete se těšit na míčové hry a hudební doprovod. Také občerstvení je zajištěno. Akce se koná za každého počasí

Obecní úřad oznamuje, že v pondělí 16. května nepůjde elektrický proud v oblasti od Dvořáčka po dolní konec v době do 7.00 do 17.00 hod. Tento den bude obecní úřad uzavřen.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v pondělí 16. května bude přítomna pouze od 14. do 15.00 hod. pro akutní případy. V tento den bude uzavřena i pošta.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání. V neděli 15. května hrají žáci s Vojkovicemi, zápas začíná ve 14.30 hod. V neděli hrají i muži a to s Palkovicemi. jejich zápas začíná v 17.00 hod. Oba zápasy se hrají na domácím hřišti.