20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

11.04.2016

Ve dnech 5.-15. dubna se bude konat pro všechny občany a firmy naší obce hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody. Aukci zajišťují pracovníci společnosti TERRA GROUP, a.s., kteří Vás v průběhu zmíněných dní navštíví. Jedná se o tyto pracovníky: Silvii Žákovskou, Irenu Žákovskou a Marina Krůčka. Bližší informace naleznete na internetových stránkách obce Metylovice nebo přímo na OÚ. Aukce není pod záštitou obce !!!

Obecní úřad oznamuje, že do konce dubna je splatný poplatek za psa, který činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Připomínáme, že do konce března byl splatný poplatek za odpad, tak nezapomeňte uhradit své závazky.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 16. dubna v době od 10 – 12 hodin se v areálu bývalého horního kravína bude sbírat bioodpad.

Obecní úřad oznamuje, že v úterý 12. dubna bude přerušena dodávka elektřiny v části obce Paseky, kolem Sosny, v době od 7.30 - 15.00 hod. V místě přerušení dodávky elektřiny jsou vyvěšeny plakáty.

Občanské sdružení Koňské nebe a Obec Metylovice připománíjí, že v muzeu probíhá výstava rukodělných prací občanů naší obce i obcí okolních. Výstava je přístupná v otevírací dobu muzea, a to: v sobotu a neděli od 14.00 do 16.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání. V neděli 16. dubna hrají svůj první zápas žáci a na domácím hřišti přivítají soupeře z Nebor. Zápas začíná ve 13.30 hod. Muži hrají rovněž v neděli 16. dubna a to od 16.00 hod. s Nošovicemi.