22. Září 2017     dnes má svátek: Darina

06.04.2016

Ve dnech 5.-15. dubna se bude konat pro všechny občany a firmy naší obce hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody. Aukci zajišťují pracovníci společnosti TERRA GROUP, a.s., kteří Vás v průběhu zmíněných dní navštíví. Jedná se o tyto pracovníky: Silvii Žákovskou, Irenu Žákovskou a Marina Krůčka. Bližší informace naleznete na internetových stránkách obce Metylovice nebo přímo na OÚ. Aukce není pod záštitou obce !!!

Obecní úřad oznamuje, že do konce dubna je splatný poplatek za psa, který činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Připomínáme, že do konce března byl splatný poplatek za odpad, tak nezapomeňte uhradit své závazky.

Drůbežárna Prace oznamuje, že bude ve čtvrtek 7. dubna, v době od 10.30 hod, před OÚ prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170,- Kč, roční slepice za 80,- Kč a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Rovněž bude vykupovat králičí kůže.

Klub seniorů oznamuje, že další setkání proběhne ve čtvrek 7. dubna. Tentokrát se sejdeme v 15.00 hod. v muzeu, kde si prohlédneme výstavu ručních prací.

Obecní úřad zve všechny občany v pátek 8. dubna v 19 hodin na představení Divadla U lípy, komedii Kostrč do kinosálu místní sokolovny. Vstupné je 50 Kč.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 9. dubna v době od 10 – 12 hodin se v areálu bývalého horního kravína bude sbírat bioodpad.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 9. dubna. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. ze zastávky Sosna v Pasekách, dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Kamenictví Holiš ze Zubří bude v pátek 8. dubna v době od 9.00 do 9.30 hodin přijímat objednávky na kamenické práce na místním hřbitově.

Obecní úřad oznamuje, že v úterý 12. dubna bude přerušena dodávka elektřiny v části obce Paseky, kolem Sosny. V místě přerušení dodávky elektřiny jsou vyvěšeny plakáty.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve své příznivce na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 9. dubna přivítají naše ženy soupeřky z SK Slezan Orlová. První utkání v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalové utkání. V sobotu 9. dubna zajíždí muži ke svému zápasu do Janovic. Zápas začíná v 15.30 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.