29. Květen 2017     dnes má svátek: Maxmilián

04.04.2016

Obecní úřad oznamuje, že do konce dubna je splatný poplatek za psa, který činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Připomínáme, že do konce března byl splatný poplatek za odpad, tak nezapomeňte uhradit své závazky.

Drůbežárna Prace oznamuje, že bude ve čtvrtek 7. dubna, v době od 10.30 hod, před OÚ prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170,- Kč, roční slepice za 80,- Kč a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Rovněž bude vykupovat králičí kůže.

Obecní úřad zve všechny občany v pátek 8. dubna v 19 hodin na představení Divadla U lípy, komedii Kostrč do kinosálu místní sokolovny. Vstupné je 50 Kč.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 9. dubna v době od 10 – 12 hodin se v areálu bývalého horního kravína bude sbírat bioodpad.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 9. dubna. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. ze zastávky Sosna v Pasekách, dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Kamenictví Holiš ze Zubří bude v pátek 8. dubna v době od 9.00 do 9.30 hodin přijímat objednávky na kamenické práce na místním hřbitově.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve své příznivce na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 9. dubna přivítají naše ženy soupeřky z SK Slezan Orlová. První utkání v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalové utkání. V sobotu 9. dubna zajíždí muži ke svému zápasu do Janovic. Zápas začíná v 15.30 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.