22. Září 2017     dnes má svátek: Darina

30.03.2016

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 1. a v sobotu 2. dubna proběhne v areálu bývalého horního kravína letošní první sběr velkoobjemového odpadu. Odpad můžete odložit v pátek 1. dubna od 14.00 hod. do 18.00 hod a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. Bude se sbírat i bioodpad.

Občanské sdružení Koňské nebe a Obec Metylovice zvou na výstavu ručních prací. Výstava bude otevřena v muzeu slavnostní vernisáží v neděli 3. dubna v 15.00 hod. Na výstavě můžete zhlédnout výrobky a obrazy místních i přespolních občanů, zhotovené z různých materiálů a různou technikou. Některé výrobky bude možno zakoupi

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další fotbalové utkání mužů. V neděli 3. dubna přivítají naši muži na domácím hřišti soupeře z Hrádku. Zápas začíná v 15.30 hod.