21. Srpen 2017     dnes má svátek: Johana

23.03.2016

MUDr. Kajnarová oznamuje, že má od pondělí 21. do čtvrtka 24.března, včetně, dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a poplatek je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Splatnost tohoto poplatku je 30. dubna.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 25. března 2016 bude místní knihovna uzavřena.

Kamenictví Holiš oznamuje, že bude v pátek 25. března, v době od 9.00 do 9.30 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Drůbežárna Prace oznamuje, že bude ve středu 30. března, v době od 10,30 hod., před OÚ prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170,- Kč, roční slepice za 80,- Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitaminové doplňky a budou vykupovat králičí kůže za 5,- Kč/ks.

Občanské sdružení Koňské nebe a Obec Metylovice zvou na výstavu ručních prací. Výstava bude otevřena v muzeu slavnostní vernisáží v neděli 3. dubna v 15.00 hod. Na výstavě můžete zhlédnout výrobky a obrazy místních i přespolních občanů, zhotovené z různých materiálů a různou technikou. Některé výrobky bude možno zakoupit.