21. Srpen 2017     dnes má svátek: Johana

21.03.2016

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Další odvoz popelnic bude ve středu 23. března.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že má od pondělí 21. do čtvrtka 24.března, včetně, dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a poplatek je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Splatnost tohoto poplatku je 30. dubna.

Firma Jukka oznamuje, že bude ve středu 23. března, v době od 14.45 do 15.15. hod. před obecním úřadem prodávat stromky k jarní výsadbě. Z nabídky nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, blumy, třešně, keřové a stromkové angrešty, rybízy, ostružiny, růže, rododendrony, azalky a další.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 25. března 2016 bude místní knihovna uzavřena.

Kamenictví Holiš oznamuje, že bude v pátek 25. března, v době od 9.00 do 9.30 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.