20. Červenec 2017     dnes má svátek: Ilja

16.03.2016

Oznamujeme občanům, že obecní úřad bude z důvodu nemoci uzavřen do pátku 18. března.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a poplatek je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Splatnost tohoto poplatku je 30. dubna.

Drůbežárna Prace oznamuje, že bude ve čtvrtek 17. března, v době od 10.30 hod. před OÚ prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170,- Kč, roční slepice za 80,- Kč, krmivo pro drůbež a králíy a vitaminové doplňky. Dále pa bude vykupovat králičí kůže za 5,- Kč/kus.

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 21. března od 18.00 hod. na obecním úřadě.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že má od pondělí 21. do čtvrtka 24.března, včetně, dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.