21. Srpen 2017     dnes má svátek: Johana

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 25. ledna v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a poplatek je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Splatnost tohoto poplatku je 30. dubna.

V zastávce U Sosny byly nalezeny dětské brusle. Tyto brusle jsou uloženy na obecním úřadě.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů. V sobou 23. ledna přivítají naši muži soupeře z TJ Odry. První utkání v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod. Přijďte naše volejbalisty povzbudit.