27. Květen 2017     dnes má svátek: Valdemar

18. 01. 2016

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a poplatek je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Splatnost tohoto poplatku je 30. dubna.

V zastáve U Sosny byly nalezeny dětské brusle. Tyto brusle jsou uloženy na obecním úřadě.

Dnes dopoledne byl nalezen středně velký bílý chlupatý pes se světle hnědými fleky. Pes má vodítko, zřejmě se utrhl a utekl. Tento pes je u p. Radky Pavládyové v ulici Čupovice, tel 739 701 502. Pokud se do 16.30 hod. nenajde majitel, bude pes odvezen do útulku v Sedlištích.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů. V sobou 23. ledna přivítají naši muži soupeře z TJ Odry. První utkání v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod. Přijďte naše volejbalisty povzbudit.